“Misafir” FOX TV

Geçmişinden kaçan Gece’nin yeni hayatı, eskisini bitirmeye çalıştıktan sonra başlar. Gözlerini hastanede açtığında bunu bir fırsata çevirir ve doktorları hafızasını kaybettiğine inandırır.

Başarılı bir polis olan Erdem, kimliği belirlenemeyen bu zavallı kıza acır ve kim olduğunu hatırlayana kadar Gece’ye ailesiyle birlikte evinde kalmayı teklif eder. Gece, tanımadığı bir adamın evine gitmek istemese de peşinden gelen geçmişinden kaçmak için bu teklifi kabul eder ve bir anda kendini 3 çocuklu bir evde bulur.

Annelerini kaybetmiş olan Deniz, Balım ve Toprak, anne hasretinden ve babaları Erdem’in onları sevgiyle yetiştirmesinden dolayı denizden çıkan bu gizemli kızdan çok etkilenirler. Maalesef aynısı Gece için geçerli değildir ancak başka çaresi olmadığı için bir süreliğine bu ailenin misafiri olmak zorundadır.

Zaman ilerledikçe ve Gece, Erdem ile çocuklarıyla vakit geçirdikçe hayatı boyunca hiç bilmediği sevgiyi görecek ve bu ailenin sıcaklığında Güneş olarak yeniden doğacaktır.

Fakat Gece’nin karanlık geçmişi onun peşini bırakmayacak, Erdem’in ise en yakınlarından bile sakladığı sırrı herkesin hayatını mahvedecektir.

 

Supervisor : Tuncay Kocaman

1 Team Sound Director : Özcan Öz

1 Team Boom Operator : Sedat Subası

 

2 Team Sound Director : Emrah Terzi

2 Team Boom Operator : Murat Tomurcuk

This entry was posted in Diziler.