Hakkımızda

3B Medya Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti. kurucuları olan bizler; bugüne dek birçok ulusal televizyon kanalında yıllarca, teknik personel, birim sorumlusu ve yönetici pozisyonlarında görev aldık.

Bu büyük şov dünyasına TRT referansıyla katıldık. Televizyon kanallarındaki tecrübemizi teknik danışmanlık hizmeti vererek kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz.

  • Tecrübeli ve eğitim düzeyi yüksek personelimiz sayesinde,  kaliteli ve kreatif projelere imza atmaktan keyif alıyoruz.

Ana İlkelerimiz :

Müşteri odaklı çalışırız. Müşteri beklentilerini eksiksiz algılar, bu beklentileri çalışmalarımızda esas alırız. Profesyonel çözümler üretiriz. Gelişime açık, modern bir anlayış benimseriz. İşimizi ilk seferde doğru yaparız. TV. Teknolojisinin tüm renklerini taşırız.

Misyonumuz :

Müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir Medya firması olmak.

 

Ekip Arkadaşlarımız :

 

Tuncay KOCAMAN

Safa Gökhan HUYLU

Mevlüt ŞİRİN

Serkan YAĞIZ

Onur Çelik

Ümit GÜLER

İsmail Cem ATASELİM

Serkan KARNAP

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>